Unibet smerkia minios problemas, dėl kurių “Rangers” laimėjo taurę

“Hibernian” pažadėjo bendradarbiauti su minų problemų, kurios 114 metų sukėlė pirmąją “Scottish Cup” laimę, tyrimus. Keletas “Rangers” žaidėjų buvo užpulti, nes tūkstančiai “Hibs” gerbėjų po savo dramatiško 3-2 triumfo žengė į Hampden aikštę.

Vaizduojamasis žaidimas parodė, kad Lee Wallaceas permušė ir vartininkas Wes Foderingemas atakavo, kai šventinis aikštės invazija pasirodė negraži .Dešimtys “Rangers” gerbėjų taip pat atėjo į aikštę ir kovos prasidėjo tarp varžovų rėmėjų, o Hibs gerbėjai sugedo vieną iš Unibet goalposts ir iškirpti Hampden turf skyriai. Skotijos FA vadas “šokiruoti ir nerimauti”, kaip minios problemų mars taurės galutinis Skaityti Daugiau

“Hibs” pirmininkas, Rod Petrie, kuris yra Škotijos futbolo asociacijos viceprezidentas, iškart po jo padarė “pernelyg didžiąja prasme” sceną ir apibūdino juos kaip “nepriimtina”.

Vėliau klubo teiginys patvirtino, kad “Hibs” “visapusiškai Unibet bendradarbiaus su bet kokiu invazijos tyrinėjimu, kuris sekė klubo istorinį Škotijos taurės laimėjimą Hampdeno parke”.

Ji pridūrė: ” klubas dar kartą apgailestauja dėl įvykių, kurie prasidėjo iškart po paskutinio švilpuko.”Hibernian” visada siekia išlaikyti aukštus standartus, o mes bendradarbiausime su valdžios institucijomis, kad nustatytume bet kokį pagalbininką, kuris galėjo dalyvauti bet kokio pobūdžio nepriimtino elgesio, kuris sukėlė klubo reputaciją. “Hibernian” dirbs su policijos škotija, “Hampden Park” stadiono valdymu, “Scottish FA”, “Rangers FC” ir kitomis susijusiomis šalimis, kad atsakingi asmenys galėtų užsisakyti “.

Policija kaupia vaizdo įrašų medžiagą ir kreipiasi į žiūrovus, kurie Unibet gali turi informacijos, vaizdus ar vaizdo įrašus.

Vyriausiasis inspektorius Kenny MacDonald sakė: “Dabar yra Helen gatvės policijos biure įsteigta tyrimo grupė.Kol kas įvyko 11 areštų už smulkius nusikaltimus. ”

Jis pridūrė:” Tęsdami mūsų tyrimą, neturiu jokių abejonių, kad papildomi areštai bus padaryti, ir kreiptis į visus, kurie turi informacijos, kuri gali padėti policijos tyrimams. Eik pirmyn.Jei yra kokių nors nuotraukas ar vaizdo medžiagą iš įvykių dėl aikštelėje dalyvauja smurtą ar sutrikimas, prašome susisiekti pareigūnai tyrimo komanda per ne skubios pagalbos tarnybos Unibet numeriu 101.

“Arba susisiekti Crimestoppers 0800 555 111, kur anonimiškumas gali būti išsaugotas. ”

šeštadienį Rangers žaidėjai įteikė savo medalius ir rūbinėje, o” Hibernian “žaidėjai turėjo ilgai laukti pakelti trofėjų po žingsnio buvo išvalytas, ir garbės juosmens turėjo būti atšauktas.

SPS, kartu su policijos ir stadiono valdytojai, kurie pradėjo tyrimą kai kurių blogiausių smurto scenų matė viduje Škotijos futbolo žeme nuo 1980 galutinis, kai Celtic ir Rangers gerbėjų kovojo ant Hampden aikštės.Škotijos vyriausybė “glaudžiai bendradarbiauja” su tyrimu.

“Rangers” teigė, kad jie buvo šokiruoti dėl “gėdingo” Hibso gerbėjų elgesio, o jų žaidėjai paliko stadioną be interviu. Klubo teiginys rašoma: “Rangers žaidėjai ir darbuotojai buvo užpulti iš šių gerbėjų, kurie įsiveržė į aikštę ir jų saugumo sumetimais negalėjo grįžti į aikštę dėl medalio pristatymo. Klubas norėtų pagirti “Rangers” gerbėjus dėl suvaržymų, kuriuos jie parodė esant rimtai provokacijai. “Hibernianas ir Davidas Grayas, apsvaigęs” Rangers “, sudarė Škotijos taurės istoriją Skaityti daugiau

” Hibs “žaidėjai buvo užmiršti smurtinių scenų, kaip jie buvo sugauti į viršų gerbėjų įpylimas. Liamas Hendersonas, kuris sukūrė du tikslus, sakė: “Aš negalėjau jums pasakyti, kas vyksta. Aš buvau apkabintas visų rūšių.Tai vyksta, taurės finalai, matote, kad jis nukrito į pietus, kai gerbėjai tęsiasi į aikštę.

“Tai buvo šiek tiek emocingas, bet aš einu tiesiai į savo mamą ir tėvą. Kai mes nugalėtojau nugalėtoją, mano brolio brolis buvo tiesiai ten stovu, todėl aš jį apkabindavau. Po žaidimo aš nuėjau tiesiai į savo mamą ir tėvą. Tai buvo puikus jausmas. Aš labai didžiuojuosi, ir aš labai didžiuojuosi savo komandos draugais. ”

Saugas Fraseris Fyvie pridūrė:” Akivaizdu, kad tai nusivylė gerbėjai, bet negalima tikrai sustoti juos. Jie buvo šiek tiek pernelyg džiaugiamės, bet jūs negalite jų iš tikrųjų kaltinti, nes jie laukė šiek tiek laiko už trofėjus. Puiku būti jo dalimi. Aš niekada nepatyriau pikvso invazijos ir tai buvo fantastinis. Aš tiesiog džiaugiuosi, kad galų gale išvydome ir pakėlėme taurę – kokį jausmą. “

Rate this post