Unibet grįžta laimėti FA vazos ir sugadinti Hereford’o “Wembley” svajonę

“Morpeth Town”, kuris gavo dovaną iš “Newcastle United”, kad finansuotų savo kelionę į “Wembley”, užtikrino, kad “FA vaza” išliks šiaurės rytuose dar vieneriems metams, nuviliančios šansai atsitraukiant iš už nugalėtojų “Hereford FC” 4-1 ir sugadina Phoenix klubo pasakos istoriją. “Hereford” FC išvalo paradą “Hawkesbury Ronaldo”, esančiame “Wembley”. Skaitykite daugiau

Daugiau nei 20,000 “Hereford” gerbėjų ir talismanų berniukas, Unibet vadinamas “Ronaldo”, padarė kelionę į “Wembley” ir po svajonės prasideda, kai Robas Purdis pelnė “Bulls” šiek tiek daugiau nei vieną minutę į žaidimą, pasirodė, kad viskas buvo planuojamas fanų klubui, kuris buvo įsteigtas po “Hereford United” likvidavimo prieš mažiau nei prieš dvejus metus.

Tokį dėmesį į Hereford prieš rungtynes, Morpeth savo pasakos pasirodė antrinis.Šiaurės futbolo lygos divizija Viena komanda, ko gero, neturėjo ginčų, kol jie išlygino per veteraną gynėją Chrisą Swilelesą, nes “Hereford” iššvaistė daugybę puikių galimybių, tačiau jie buvo kur kas labiau klinikiniai ir galiausiai nusipelnė nugalėtojo. “The Vase” laimėjo klubai, įsikūrę šiaurės rytuose septynerius per pastaruosius aštuonerius metus.

“Hereford” žmonėms buvo 92 metai, kad jie galėtų žaisti futbolo Unibet komandą nacionaliniame stadione, tačiau Veiksmas prasidėjo, jiems reikėjo tik 75 sekundžių. Ir koks tikslas taip pat buvo iš Purdie. Joe Tumelty, kuris nukirto iš kairės, pasibaisėtinai pasidavė pusjuodis, o beveik 30 jardų nuo vartų nusileido vietoje.Karl Dryden, Morpeth valdytojas, gavo ranką prie jo, tačiau jo apatiniame dešiniajame kampe negalėjo išlaikyti galingo vairuotojo. Facebook Twitter Pinterest “Hereford” talismanas, Ronaldo jautis, yra paradedamas “Wembley”. Nuotrauka: Benas Hoskinsas / FA per “Getty Images”

Tuo metu, kai “Hereford” gerbėjai susilaukė dėmesio, pripažindami buvusį įpuolį Adamą Stansfieldį, kuris 2010 m. Mirė nuo kolorektalinio vėžio, jiems turėjo būti trys tikslai . Ganos gimimo krašto nugalėtojas “Sirdic Grant”, galbūt žaidęs savo klubo rungtynes, nes jo studentų viza neleidžia jam žaisti virš penktos lygos ne lygos futbolo, buvo grasinanti jėga dešinėje pusėje.”Dryden” jį du kartus atsisakė, o “Mike Symons” ir “Pablo Haysham” pasižymėjo puikiomis Unibet galimybėmis išplėsti švino.

Morpeth gyveno pavojingai, bet jie nulūdo nervus ir lėtai pradėjo nusileisti, su Seanu Tayloru ir Benas Siereris šaudyti iš arti. Vis dėlto buvo tikimybė, kad jų ekvalaizeris, kurį surinko 45 metų sukryžiuotosios rungtynės. 34-ąją minutę kairėje pusėje esantis kampelis buvo “Hereford” vartininkas, Martin Horsell, kamuolys atsitrenkė į centrinės pusės krūtinę ir užkopė per liniją.

“Swailes” išgyveno tokią ilgalaikę karjerą jis padarė savo “Football League” debiutą “Doncaster” prieš “Hereford United” Edgaro gatvėje 1993 m., trejus metus iki “Grant”, geriausio “Bulls” žaidėjo, gimimo. Kai tas ekvalaizeris nuėjo, Morpeth paėmė valdymą.Michaelas Chiltonas turėjo suteikti “Northumberland” komandai vadovybę, bet nepaaiškinamai apgaulė jo bandymą iš šešių aikštelių po to, kai Lukas Carras jį išleido. Kaip “Hereford FC” iškilo iš numirusių atvykti į “Wembley” Skaityti daugiau

Per 40 sekundžių iš naujo paleisti, tačiau jie buvo į priekį. “Hereford” nesugebėjo susidoroti su “Sayer” kryžiuku iš dešinės, o Taylor pasiuntė kamuolį į kitą pusę. Carras Unibet buvo nepastebėtas ir jis ramiai atsiuntė kamuolį iš Horsello. Herefordas padarė viską, kad surastų ekvalaizerį, bet nelengvas Taylor padarė jį 3-1 tik po 12 minučių po to, kai užfiksuotas Chiltono protingas per kamuolį ir apdailos žemo praeities Horsello.

“Bulls” geriausia galimybė traukti Tikslas atgal nukrito į pakaitalą John Mills. Vien tik Dryden’as galėjo išmušti iš “Mustapha Bundu”, tad jis galėjo tik nugalėti kamuolį.Ir jų kankinimai padidėjo, kai Shaun Bell, tik per dvi minutes, kaip pakaitalas, nustatė tinklą traumų metu per nukrypimą po Steveno Andersono praeitimo.

Rate this post