Louis van Gaal sako, kad “viskas baigėsi”, nes jo “Unibet” karaliavimas baigsis

Louis van Gaal nurodė savo karalystę kaip “Manchester United” menedžeris. Olandas sakė, kad “viskas baigėsi”, nes jis paliko “Manchester United” viešbutį sekmadienio rytą po jo 2-1 papildomos pergalės per “Crystal Palace” per FA taurės finalą šeštadienį. Louisis van Gaalas: iš “Geležies Tulpės” iki netvarkingo mąstytojo Mančesteryje United Skaityti daugiau

Su intensyviu spekuliavimu, kurį turėtų pakeisti buvęs “Chelsea” valdytojas José Mourinho, “Sky Sports” žurnalistą Van Gaal paprašė, jei jis nustotų kalbėti. Jis atsisakė, bet Unibet pasakė: “Viskas baigėsi”.

Jei Van Gaal paliks postą, kurį jis prisiėmė po to, kai 2014 m. Sunaikins Dovydo Moyesą, jis išvyks po dviejų sezonų, o Jungtinis užims ketvirtą vietą savo lygoje pirmoji kampanija ir penktasis šio sezono.Nepaisant to, kad šeštadienį jis laimėjo FA taurę, jo pusė išėjo į čempionų lygos grupinę stadiją, o vėliau “Liverpool” liko “Europa” lygoje.

Van Gaal pasirodė po rungtynių spaudos konferencijoje “Wembley” su “FA Cup” rankomis ir pastatė jį ant stalo priešais jį. “Aš parodysiu tavo taurę, aš nesvarstysiu savo ateities su žiniasklaida”, – pasmerkė jis. “Kai kurie iš jūsų jau atleido mane”. Tačiau sekmadienį ryte jis Unibet pasirodė patvirtinęs, kad jis nebeturi būti “Manchester United” valdytoja.”Facebook” Twitter Pinterest Louis van Gaal išpuolio prieš “Manchester United” FA taurę winLouis van Gaal buvo pasmerktas “Manchester United” atsisakius pritaikyti | Amy Lawrence Skaityti daugiau

“Mourinho”, praėjusių metų gruodį paliko “Chelsea” po debesimis, atsisakė Paris Saint-Germain pasiūlymo, tikėdamasis, kad “United” su juo susisieks – ir per pastaruosius keletą metų vyko derybos dienų po to, kai “United” praleido ketvirtąją vietą “Premier” lygoje ir todėl Čempionų lygos vietą. “Mourinho” jau susitarė dėl atlyginimo ir aptarė perkėlimo Unibet tikslus su klubu ir greičiausiai bus pristatytas kaip naujas valdytojas, kai jo atstovas Jorge’as Mendesas baigė išsamias sutarties detales.

Rate this post