Kėdžių olimpinės žaidynės: kokios žaidynės buvo skirtos mūsų grupei?

Nėra nieko panašaus į nacionalinį pokalbį su griežtu terminu. Dvi savaites nuo olimpinių žaidynių visi gerai žino apie sportą, apie kurį ką tik išgirdau. Visiškai bevizioji nuomonė yra įteisinta, o skirtingai, tarkim, bet koks pamokymas apie darbo vadovybę, jis nesibaigia ašaromis.

Olimpinės žaidynės beveik nukrito prie ribinių pranašumų, taigi ir profesionalių, kad gyvenimas buvo išjudintas tiesiai iš jų. Jie nešioja man naktį. Ne tai, kad nepritariu laimėjimui. Aš taip lengva paklysti kaip kitas žmogus, pamažu gundantis per penkias minutes atspindintį tautos šlovę. Tačiau pavojingumo momentai yra smagiau.

Tačiau Rio didžiausios trys minutės buvo interviu “RTE” su “O’Donovans”, “Gary” ir “Paul” – pirmuoju Airijos pirmojo sporto šakos medaliu.Tai buvo džiaugsmas išgirsti du iš jų, sakydamas, kad craic buvo puikus, jie norėjo įdėti į podiumo kelnes, tačiau vis tiek jie buvo beveik gaila, kad jie nebuvo namuose Skibbereen su savo draugais. Tada jie pasakė, kad dvi dienas prieš lenktynes ​​jie neturėjo nieko valgyti, nes duona ir nutella, ir jie laukė pica. Tai mano tipo olimpinė dvasia. Facebook Twitter Pinterest Gary, kairėje, ir Paul O’Donovan atnešė Craic į Rio. Nuotrauka: Brendanas Moranas / “Sportsfile” per “Getty Images” “Suzanne Moore”

Iš viso manau, aš žiūrėjau apie 15 minučių olimpinių žaidynių, o tai jau buvo “YouTube”. Aš tiesiog nedarau sporto.

Aš žiūrėsiu į boksą ir tenisą. Visa kita palieka mane šalta.Jei tai buvo TV, turiu išjungti garsą – ne tik dėl banalių komentatorių seksistumo, bet ir apskritai dėl neveikiančios bangos, nuolatinio kraujavimo pasikartojimo “akivaizdus”. Mano katė gali padaryti geriau.

Tačiau viskas buvo puikus pakėlimas. Nugalėtojai atrodo taip jaudinantys, nuolankūs ir mieli, todėl jūs neturėtumėte jaustis nepasitenkinti savo laimėmis.

Tačiau liūdna, kad jie turi dėvėti baisius drabužius. Kartais taip pat ir tai, kas gali būti įdomu dalyvauti vien tik, nesuteikia jokios naudos. Pavyzdžiui, dviračiu? Jie tiesiog atrodo kaip keista dulkių vabzdžių apkrova į medinę dėžę.Tai daro mane jaustis gana claustrophobic.Matthew d’Ancona

Tai melancholija tiesa, kad kiekviena viešoji gėrybė gali būti sumažinta iki finansinės statistikos: kiekvienas greitosios pagalbos iškvietimas ir pristatymas į ligoninę kainuoja apie 255 £; valstybė valdo 34 440 svarų sterlingų, kad mokytų kiekvieną vidurinę mokyklą; Kasmetinė kelių tiesimo kaina yra 9000 svarų kilometre.

Pirmadienį “Guardian” pranešė, kad Rio olimpinių žaidynių kiekvieno medalio kaina iki šiol buvo 5,5 mln. svarų. Pasirodė taip staigiai, kad kainų ženklais atsipalaidavo ramybės. Kodėl aš vis dar šypsosi? Kadangi, lyginant su Londone vykstančiais žaidimais, šios olimpinės žaidynės sustiprino Britanijos poziciją pirmosios rūšies sporto tautos. Sporto meistriškumas reikalauja subsidijos ir globoja. Kaip galėjo būti kitaip?

Kadangi Orwellas apibūdino tarptautinį sportą kaip “mimikos karą” ir “karą, atėmus šaudymą”, buvo įprasta atmesti olimpines žaidynes. kaip nacionalizmo petri patiekalas. Bet Orwellio “Sportinga dvasia” buvo paskelbta 1945 m., Kai atotrūkis tarp patriotizmo ir nacionalizmo vis dar atrodė pavojingai siauras. 2016 m. Galime aiškiai atskirti abu.

Mūsų neįprasti sportininkai parodo savo tautos įvairovę ir pergalės malonę. Jie siunčia ataskaitas iš pačių žmogaus potencialo sienų. Jei tai nėra britų geriausia, kas tai yra? Facebook Twitter Pinterest Jade Jones su savo moterų taekwondo aukso medaliu. “The Guardian” pranešė, kad kiekvieno britų medalio kaina buvo £ 5,5 mln.Nuotrauka: Kirilas Kudryavcjevas / AFP / Getty ImagesNosheen Iqbal

Kaip tikrovės sustabdymai, aš labai norėčiau eiti į šių metų olimpiados atidarymo ceremoniją. Turėtume, aš buvau įsitikinęs maždaug keturias valandas tuo, kas jau jaučiasi amžinai, ir kasdien tai daro. Visa tai, kokia beprotiška spektaklio, įkvepianti žmogiškųjų pastangų šventė, Gisele ilgą laiką vaikščiojo per tuščią areną…kas yra geriausias būdas tikrai jaudintis dėl taikingo sambūvio ir sportuojančių dalykų?

Ir taip , nes turėjau sirrealistinę sėkmę būti Rio de Žaneiro Maracanoje, netyčia susidariusi kažką mano akyse, kai pabėgėlių komanda pirmadienį įėjo į stadioną, manau, kad ši OIpiečiai bus mano olimpinės žaidynės.Tai, kur aš tikrai patekiau į išsiuntimą (gana įtikinamai iš tikrųjų) ir suprantu regbio tašką.

Po penkių dienų grįžau į Londoną, prisiekiu, kad mane palietė olimpinė dvasia – buvau pagaliau išmokti plaukti! – ir pasiruošęs prarasti valandas, kovodamas su lauko ledo ritulio nugalėtoju. Kaip paaiškėja, mano dėmesio span ne tai, kas anksčiau buvo. Šie kvapą gniaužiantys žmogaus kūno dariniai jau tapo baltos spalvos triukšmu. Aš iš tikrųjų nesirengdavau žiūrėti 2016 m. Rio de Žaneiras taip, kaip jį sugerdama per “WhatsApp” pokalbius ir gyvus dienoraščių sklaidos kanalus. Jokių medalių dėl ištvermės.Tačiau aš einu būti čempionu, norėdamas pasimėgauti uždarymo ceremonija. Zoe Williamsas

“Rio” retrospekcija leidžia man suprasti, kaip keista Londone buvo tas painesiškumas, kuris niekada nebuvo atsibundęs; 2016 m. yra panaši į atsibundimą nuo tokio ilgio lenkimo, kurio aš net neįsivaizdavau kaip girtas.Aš prisimenu tą ligos, odos drebėjimą, sėdintį šalia amerikiečių žurnalisto, kuris džiaugėsi, kai Viktorija Pendleton turėjo atsisakyti aukso į tą Australijos bruiserą, kuris jį išstumdavo iš savo juostos.

Aš neteko mano patriotinis troškimas, o dabar daugiausia mato britų dviratininkus kaip puikius per tam tikrą talentą, kurį sukūrė ne padaryti, neįtikėtinai sunkų darbą, didžiulį intelekto lygį tiek raumenyje, tiek protuose; o ne todėl, kad jie yra britai ir supranta kokiu nors ryšių tarpusavyje susijusiu lygmeniu, kodėl buldogai yra mieli, o NHS yra puikus dalykas ir dviračiai.

Nesant nemalonių nacionalinių pasididžiavimų, dabar aš dažniausiai naudoju sportą, kuriame skirtumas tarp to, kad yra geriausias pasaulyje ir yra visiškai šiukšlių, yra nuogas neišmokėtai akiai. Čia esate, žiūriu judo.Vieną minutę jie tiesiog žiūri vieni kitus. Kitas, vienas turi šimtą taškų, o kitas verkia. Ritminė gimnastika yra ypač pikantiška. Kartais valandų negalima pasakyti, ar ašaros yra džiaugsmas ar praradimas. Man patinka dalykai, kurie neatrodo tokie sunkūs – šaudymas iš lanko, 50 km vaikščiojimas – ir viskas, kas atrodo pernelyg žmogiškas.

Rate this post