Joe Joyce pasiekia super sunkiojo bokso finalą su pergalėmis per Dychką

Joe Joyce penktadienio popietę sušvelnino “Pavilion Six” su trimis raundais kontroliuojamo smurto prieš “Smart Kazak” Ivaną Dychko, kuris garantuoja sidabrą ir atidavė jam puikios aukso galimybės sekmadienį – taip pat ir keršto prieš savo seną Prancūzijos varžovą. Tony Yoka.

Sunkiasvoris galutinis finalas bus paskutinis šių žaidimų renginys, kaip ir prieš ketverius metus uždarius Londoną, kuriame laimėjo Joyceo ilgalaikis draugas ir treniruočių partneris Anthony Joshua. aukso medalis. Joshua, kuris taip pat nugalėjo Dychką kelyje į finalą, stebėjo iš BBC komentarų pozicijos ir buvo įspūdingas. Nicola Adams apšviečia žiedą prieš olimpinį skandalą. Skaityti daugiau

“Tai buvo gerai Jį susitiksime “, – sakė Džoisas. “Aš buvau raudoname kampe ir galėdavo jį pamatyti.Tai buvo gerai, kad jo palaikymas. “

Joyceo stiprybė ir ryžtas – ir beveik menkas – pasakojo priešininkui, kuris valdė, bet negalėjo paslėpti, ir jis gavo 29- 28 patvirtinimą iš Puerto Riko Jose Bonet, Clemente Carillo iš Ekvadoro ir Brazilijos Marcela Paula Souza.

“Jis turi puikią galimybę”, – sakė Jozuė apie vyrą, su kuriuo jis sukėlė tūkstančius kartų.

JOYCE buvo patenkintas savo pasirodymu ir iš karto persikėlė į Yoką, kuris prieš turnyrą nugalėjo londonininko sugebėjimus.

“Aš jį jau nužudėu”, – sakė Joyce. “Jis atšventė savo pralaimėjimą, ir atėjo laikas man vėl laimėti savo laimę prieš jį. Aš stebėjau jo kova. Maniau, kad tai buvo arti. Tai bus gerai, jei norite vėl įveikti Yoką. Jis sakė, kad buvau žvėris, bet ne protingas boksininkas.Tikiuosi, kad aš galiu įrodyti, kad jis neteisingas. “

” Tai buvo sunkus pirmasis trasa “, – sakė Joyce’as apie laimę, kuri atrodė saugi, kai jis sukūrė Dichko stilių. “Jis buvo labai greitas, judrus, judrus. Jis laikė mane galo pabaigoje, ir buvo labai sunku jį uždaryti. Maniau, kad galėčiau šiek tiek pagerinti žiedą ir sugauti jį, bet jis man sunkiai užtruko.

“Bet tada antroje ir trečioje turo aš jį gaudavau . Manau, jis buvo varginantis pabaigoje. Aš pradėjau nusileisti mano šūviai ir jo veidas pradėjo žymėti. Aš žinojau, kad turiu tai išlaikyti. Kūno šūviai sulėtėjo. “

Jis išjudino Dychką nuo atidarymo varpelio, Kazakio turinio į lauką, kai jis buvo atstatytas, tačiau jis nedarė daug, išskyrus Joyceo vilkinimą su drove netoli pirmojo turo pabaigos.Ir visi teisėjai tai davė nugaros pedaleriui, o tai prieštarauja gairėms, kurios buvo patvirtintos po Michael Conlan fiasko.

Abu įsitaisė į šį modelį, o Džoisas dirbo visą, Dychko perkainoti spaudimą ir pasiekti pagrįstą antrąjį efektą. Buvo akivaizdu, kad Londono gyventojai turi nusileisti sunkią artileriją, kad sustabdytų ar užgniaužtų savo priešininką. Prakeikimas tiesiai netoli pabaigos beveik padarė darbą. Įdomu tai, kad trys atrinkti teisėjai jam suteikė mažiau įspūdingą turą, siekdami lyginti procesą ir suteikti galimybę užkirsti kelią.

Dychko nuėjo į grindis vidurio žiede, tačiau nuo nuovargio išėjo Clichch, o ne trumpalaikis Joyce smūgio efektas, kurio namuose buvo daug.Jis atidavė savo varžovui tinkamą vyksmą ir atrodė per dešinę ar dvi puses nuo sustojimo.

Čia ritualas čia gerbėjai pradėjo kristi ant kojų ant metalinių atramų stovuose

Abi galas pakėlė rankas – tai buvo Dychko, kuris pastaruoju metu pabandė tai padaryti per paskutinę burbuliuką.

Džois padarė savo Capoeira schtick (Brazilijos kovos menas / šokis, kurį jis išmoko iš savo motinos), ir visi nuėjo namo laimingai – tai nebuvo pirmojo pusfinalio atveju.

Toje kovoje didžiulis Filipas Hrgovičius pakelkite Yoką daugumoje devynių minučių – vis tiek prarandate.Tai buvo tas, kuris pridėjo prie neteisingumo, pateiktų anksčiau savaitę Conlanui ir Vasilijui Levitui.

“Yoka” neatsilaiko nuo tempo, bet drąsiai vaikšto per smegenis nulūžusį užtvanką kietų, neįmanomų praleisti galvos šūvių “Hrgovicas yra žvėris, jis nusipelnė būti finale, bet Ukraina ir Puerto Rika užėmė” Yoka “29-28 val., o mažiausiai Danija arčiau tikroviškumo, matydamas, kad ši korekcija yra Kroatija.

Sprendimas turėtų būti naudingas Džoisui, iš tikrųjų – kaip Kroatijos atstumas atrodė labiau grubus oponentas: didelis, nesudėtingas ir reikšmingas. Yoka primena Dychko ir, be abejonės, bus dėžutė ant nugaros pėdos. Jei Džoisas gali sumažinti savo erdvę, jis turėtų būti per stiprus jam per visą kursą.

Rate this post