Jack Colback utesňuje návrat, keď Bet365 drží Liverpool

Den zabúdajúci na Jürgen Klopp by mohol v konečnom dôsledku preukázať, že si Rafael Benítez vychutná. Liverpool začal deň pod oblakom z neúspešného drogového testu Mamadou Sakho a núdzové zotavenie Newcastle United z dvoch gólov nadol zabezpečilo, že Bet365 zostali tam. Viera, povaha a dotyk šťastia, všetky ingrediencie požadované v súťaži o odstupovanie, boli zrejmé, pretože návštevníci zhromaždili svoj prvý bod na ceste od 13. decembra. Rafael Benítez: Newcastle ukázal charakter potrebný pre skvelý útek.

Benítez požiadal jeho bývalý klub o láskavosť v jeho snahe zachovať stav Newcastle Premier League a bývalý brankár Sunderlandu Simon Mignolet sa zaviazal.Liverpool preteká v intervale až na piatu Bet365 priamu víťazstvo vo všetkých súťažiach, ale Mignoletova chyba dovolila Papissovi Cisséovi znížiť nedoplatky a odtiaľ nikto Newcastle nemal šancu bojovať. Využili kapitalizáciu, aby uzavreli medzeru na štvrtom zhora Norwich City na jeden bod a udržali si hybnú silu, ktorá sa stavia pod ich oneskoreným menom.

“Možno pred stretnutím Newcastle si mysleli, že môžu vyhrať v Anfield , “Povedal Klopp. “Ale teraz by som povedal, že sú spokojní s bodom. Dva strely na cieľ, dva góly. Nie je príliš dobré, aby sme boli úprimní, ale musíme to prijať. “Liverpoolský manažér môže tiež musieť akceptovať akúkoľvek sankciu smerujúcu k Sakhovmu spôsobu, prečo nedokázal test Uefa na drogy po tom, čo Európska liga skončila 17. marca v Old Trafford.V čisto futbalovom kontexte a Klopp nemohol povedať veľa o Sakho, keďže obranca má až do utorka odpovedať, Liverpoolova odolnosť v jeho Bet365 neprítomnosti nebola povzbudzujúca. Sakho sedel vo výkonnej krabici so svojou rodinou ako jeho tím spoluhráči sa v prvom polčase dostali do dvoch gólov. Akékoľvek nádeje, ktoré Newcastle priniesli na dvoch povzbudzujúcich predstaveniach v parku St James ‘Park, ktoré prešli na zlepšenie na ceste, boli po 58 sekundách pozastavené.To bolo všetko, čo trvalo, kým Daniel Sturridge ubezpečil Anfielda v neprítomnosti zraneného Divock Origi a strelil si svoj sedemý gól v posledných siedmich štartoch proti Newcastle. Benítez sa teplo vyčerpal Kopom na jeho vrátiť sa na Anfield – nebolo to tak jednoduché naposledy, keď sa ocitol v opozícii ako dočasný manažér Chelsea – a on sa len vrátil s vlnou, keď Liverpool získal voľný kop na polceste. Kloppov tím šiel dlho a skoro s dvoma loptičkami do Newcastle z úvodného štartu a dôvodom, Bet365 bonus na kurzové stávky prečo bol podčiarknutý z dielu Alberto Moreno.Sturridge mal na Bet365 oboch stranách obráncov, pretože Moreno lopta klesla na okraji pokutového územia, ale dostal priestor na riadne ovládanie, prudko sa otočil a stroskotal klinicky po ľavej nohe do ľavého dolného rohu Karla Darlowa.

Návštevný plán hry obsahujúci Liverpool s formáciou 4-1-4-1 bol poškodený skôr, ako bol vykonaný. Newcastle postrádala agresiu alebo dôveru, aby mohla reagovať pozitívne v prvej polovici, ich výkon bol ďaleko od utorkového sponzorstva doma v Manchester City a Liverpool spôsobil ďalší trest na svojom pasívnom súperovi s ďalšou pokutou za polhodinu.

Dejan Lovren našiel Roberta Firmino v priestore a štýlový brazílsky vydal Moreno doľava.Liverpoolova plná chrbát vyprodukovala druhú asistenciu tým, že vybrala Bet365 neoznačený Adam Lallana v strede. Z 20 metrov stredný záložník prerazil ohromujúci úder do horného rohu a tri ďalšie bodky beckoned.Mamadou Sakho zadržaný Liverpool po neúspešnej drogovej skúšky Prečítajte si viac Liverpool posledný veliteľský displej nebol jediný dôvod, podozrenie, že súťaž skončila. Ich jediným problémom v prvom polčase boli ľahké klepanie na Moreno a Lovren, ani vážne a rozhodca Andre Marriner odmietol udeliť trest za hádzanú. Marriner bol neskoro nahradený Martinom Atkinsonom, ktorý údajne utrpel zranenie na kurze Uefa.Newcastle neposkytol nič, čo spôsobilo, že ich druhá polovica zápasov bola oveľa prekvapivejšia a pre Kloppa sa rozhorčila. Benítezova strana bola obdarená záchrannou linkou krátko po reštartovaní, keď Vurnon Anita zlomil Bet365 pravú a prešiel hlboko do Liverpoolu šesť-yard box. Mignolet sa ponáhľal z jeho línie, ale jeho päsť nedal do kontaktu s loptou, len s nešťastným Lovrenom a Cissé smerovali do nestráženého terča. Cissé by mal vyrovnať a Anfield zostal rozzúrený, keď bol Sturridgemu zamietnutý trest v oblasti bola zachytená. Marriner mával na ihrisku, Newcastle prelomil Moussa Sissoko a kapitán dal Senegal medzinárodnej jasné na cieľ.Útočník chcel príliš dlho na loptu, ale mohol len prejsť späť do Androsa Townsend, ktorý vysoko zapálil do kopu. Firmino poklepal z blízkeho dosahu po Darlow zachránil z Bet365 hlavičky Joe Allen, ale offside vlajku prišiel na záchranu Newcastlu. Kapitalizovali z iného útoku po ľavom Liverpoole. Tentoraz Townsend sa sústredil do stredu domáceho pokutového Bet365 bonus územia, a hoci Cissé sa nedokázal spojiť s čistým hlavičkou, loptička padla na Jack Colback, aby skóroval svoj prvý gólový gól za viac ako dva roky odklonením od Lovren. Po deviatich po sebe idúcich ligových prehratcoch, doma, Newcastleova protivná podpora sa objavila vo vydaní dlho po poslednom píšťale.

Rate this post