Įtampa NWSL: ar lygos ir žaidėjai gali gyventi harmoningai?

Jei turite skundą savo darbdaviui, ar jūs jį įvedėte į “Twitter”? Arba jūs diskutuosite apie tai savo vardu ir, jei taip, kaip tai?

Tai klausimas NWSL ir jo žaidėjams po to, kai po rungtynės vyko JAV nacionalinių rinktinės žaidėjų griežtos pastabos “West Niujorko” žaidimas lauke vos šiek tiek platesnis nei baudos plotas.

Lygos komisaras Jeffas Plushas atsiprašė už padėtį.Megan Rapinoe, kuris žaidime nedalyvavo, nebuvo atsipalaidavęs: Megan Rapinoe (@mPinoe) Žinoma, @NWSL turi atsiprašyti, tačiau visi @JeffPlush sakė: “mes žinojome, kad tai ne iki standarto, patvirtina jį Vis dėlto, atsiprašau, “Atsiprašymas neapsukta”, 2010 m. liepos 10 d.

Pokalbis išaugo į ilgą dienoraštį iš komandos “Hope Solo”, kuris taip pat nežaidė žaidimo, tačiau pasinaudojo proga pateikti skalbinių sąrašą skundus dėl lygos, pradedant nuo nesaugių ir antisanitarinių sąlygų, dėl tam tikrų priežasčių rezultatų suvestinė praktikoje.

MLS perėjo didėjančias problemas, susijusias su “Twitter” pasaulio dešimtojo dešimtmečio ir 2000-ųjų pradžioje.Alexis Lalas, buvęs “MLS” žaidėjas ir komandos vadovaujantis transliuotojas, dalyvavo abiejose vidaus diskusijose apie žaidimą ir gyvenimo sąlygas, nuo nedidelio lygos ankstyvųjų dienų mokėjimo iki savo praktikos žolės aikštelėje su skaldytų bitų stiklas.

“Manau, kad didelis komandos vardas buvo pristatytas pranešimui pristatyti”, – sakė Lalas. “Tai būtų (generalinis vadybininkas), o kartais ir treneris…kartais jis visiškai pasikeičia, kartais jis tampa įtampas teisinga linkme.”

NWSL iš tikrųjų turi atviras vidinės komunikacijos linijas. Tai, ko jis neturi, yra didelis personalas, kuris reaguoja į tokius klausimus. Lygos biure yra trys žmonės – “Plush”, operacijų direktorius ir komunikacijų direktorius, taip pat keletas internų.

Žaidėjai neturi kolektyvinio balsavimo.Problema, Sietlo saugas Keelin Winters sakė “Excelle Sports”, kad sunku paprašyti žaidėjų mokėti sąjungos mokesčius, kai jie neduoda daug pinigų – kai kuriais atvejais mažiau nei 10 000 USD per sezoną.

MLS Pirmiausia žaidėjai nesusiję su sąjunga, užuot pradėdami ir galiausiai praradę brangų teismo procesą, kuris daugelį metų vilkėjo. (Šioje byloje žaidėjų pagrindinis advokatas Jeffrey Kessler dabar atstovauja moterų nacionalinės komandos žaidėjams savo darbo ginče su “US Soccer”.) Po to, kai byla buvo išspręsta, žaidėjai greitai prisijungė prie sąjungos, derybose dėl esminių pakilimo į lygos minimalų atlyginimą ir stumti vienintelė organizacija, skirta ribotoms laisvosioms agentūroms.

“Kol nebus kokios nors organizacijos, kuri bendrai galvotų apie grupės gerovę, jūs ketinate kovoti”, – sakė Lalas.

Ankstesnė JAV moterų futbolo lyga, WPS, turėjo žaidėjų sąjungą.Tačiau kai trečiojo ir paskutinio sezono metu lygos sumažėjo, sąjungai sunku susitvarkyti. Jis daugiausia susipažino su skundu, kurį jis pateikė prieš MagicJack savininką Daną Borislovą. Ironiška, kad vienas iš sąjungos teiginių buvo tas, kad jis uždraustas žaidėjams naudoti “Twitter”.

WPS pareigūnai ir komandos taip pat atsidūrė Solo “Twitter” rūstybės gale, daugiau nei vieną kartą. 2010 m. Rugsėjo mėnesį Solo buvo sustabdytas vienam žaidimui po to, kai ji tweeted skundus dėl žaidimų pareigūnų ir sakė: “Akivaizdu, kad lygos norėjo dc playoffs”, remdamasis savo komandos priešininku tą vakarą, Vašingtono laisvė.

Tai net nebuvo labiausiai uždegiminė “Solo” tweets serija, išleista tais metais. Po rungtynės Bostone, ji apkaltino Bostono mėgėjus mesti monetas ir šaukti rasinių slėptuves.

“Aš paprašiau” Shawn “(” McGee “, Atlanta generalinis direktorius).” Aš paklausiau “Shawn” (“McGee”, Atlanta generalinis direktorius). vadybininkė) už “Hope” citatą, teigdama, kad ji apgailestavo, kad naudodama “Twitter” šią problemą viešai iškėlė prieš išsiaiškindami savo susirūpinimą tinkamais kanalais “, – Crossley paskelbė savo tinklaraštyje po dvejų metų. “Šonas man pasakė, kad tai nebuvo pradininkas – tikiuosi, kad žodis nebūtų pasakęs”.

Crossley taip pat turėjo minties apie viešuosius santykius, kurie skamba kaip tiesa NWSL, kaip tai padarė WPS: “The Standartinis sprendimas WPS problemoms – remdamasis lygiu “nematomumo” masyvo žiniasklaidoje – neveikia su “Solo”, nes ji sukūrė antraštes. “

Kitais metais” Solo “” Twitter “paslaptis paslaptingai praėjo, tweets , netrukus po to, kai ji susibūrė apie WPS, atskaitant tašką iš savo naujos komandos, magicJack.Tačiau ji netrukus sugrįžo į veiksmą, o po to, kai žaidė žaidimą 2012 m. Olimpinėse žaidynėse, ji truputį keikė keletą įžeidinimų prieš žaidėją pasitraukusį komentatorių Brandi Chastainą. “Solo” dabar turi Twitter 1,05 mln. Pasekėjų.

Tokios galingos platformos gali padėti NWSL. Arba sužeisk tai. Ir JAV žaidėjai nebūtinai turi paskatų vengti pastarųjų.

2013 m. Žaidėjai ir “US Soccer” perskirstė supratimo memorandumą, kuriame išdėstytos finansinės žaidimo sąlygos. nacionalinėje komandoje ir lygoje, kurią organizuoja ir garantuoja federacija.Šis susitarimas atskleidžia susitarimą, kuriuo nacionalinės komandos žaidėjams suteikiama nedidelė trumpalaikė finansinė paskata įsitvirtinti lygos išlikimui.

Susitarimas reikalauja, kad mažiausiai 18 žaidėjų sumokėtų 72 000 JAV dolerių už nacionalinių komandų pareigas ir 46 000 iki 56 000 žaidėjų. (2013 m. 27 žaidėjai pasiekia aukščiausią lygį.) Kiekvienas iš jų gali skirti 101 000 JAV dolerių tik už nacionalinių komandų pareigas, jei NWSL neegzistuoja, net jei žaidėjai pasirenka žaisti Europoje, kur žaidėjai ranka ir failai labai mažai, tačiau klubai kartais pertraukia banką tipiškų JAV rinktinės pradedančiųjų kalibro žvaigždėms.Net jei žaidėjas praleidžia neapibrėžtą “neproporcingą dienų skaičių”, ji gaus bent 75% savo nacionalinės komandos atlyginimo.

Be to, lygoje taip pat apžvelgiamas nacionalinių rinkimų sąrašo taškų varžybos, netgi su dienų skaičių, kai be darbo užmokesčio žaidėjas gali būti nacionalinės komandos stovykloje. Liudytojo veteranų saugas Allie Long, kuris metus praleido JAV žaidėjų baseino pakraštyje, tačiau privertė eiti į Olimpinį žaidynių sąrašą. Arba Crystal Dunn, kuris ištrauks NWSL, palikdamas Pasaulio čempionato sąrašą.

Visi šie terminai išauga ore, nes žaidėjai ir federacija kovoja dėl kitos sutarties, o šis vidinis ginčas taip pat iš dalies pasikeitė.JAV žaidėjai susibūrimas už šūkiu “Vienodas Play vienodo darbo užmokesčio”, tačiau jų atstovai atsisako nurodyti, kaip, kad galėtų dirbti, ypač, ar moterys būtų pasiduoti savo nacionalinei komandai atlyginimus (vyrai neturi) aukštojo premijų.

“Tai reiškia, ką tiksliai sakoma”, – sakė Kessleras dėl “Lygios” šūkio. “Jei moteriškas žaidėjas dalyvaus komandos drauge, ji turėtų būti sumokėta taip pat, kaip žmogus nori būti drauge komandai. Jei žmogus praturtina pranašumą draugiškam laimėjimui, moteris turi gauti tą pačią premiją laimėti savo draugišką. Nėra nieko sudėtinga apie tai. “

nacionalinė komanda pažadėjo pajamos iš pardavimo” Lygus Play Vienodas užmokestis “marškinėlius su anksčiau neapibrėžtais NWSL Žaidėjai Patikos fondas.Sąjungos advokatas Rich’as Nicholsas paaiškino, kad sąjunga įsteigė sąskaitą, matydama paklausą marškinėliai:

“Kai mes pastebėjome, kad marškinėlių” nusileidimas “buvo parduodamas atsitiktiniais žmonėmis, mes nusprendė, kad jei kas nors ketintų gauti finansinę naudą iš mūsų marškinėlių pardavimo, tai turėtų būti NWSL grotuvai “, – sakė N. Nichols elektroniniu paštu. “Tinkamu metu WNT grotuvai ir WNTPA pasitars su savo NWSL komandos draugais ir nustatys, kada ir kaip pajamos bus paskirstytos NWSL žaidėjams.”

Keliais atžvilgiais NWSL pakyla . Jis jau išstūmė dvi ankstesnes pastangas visateise profesionalioje lygoje JAV.Vidutinio lankomumo patikrinimas nustato, kad kiekviena grįžtanti komanda treniruojasi prieš praėjusių metų skaičių, išskyrus išvažiavimą, kuriame “Chicago Red Stars” surengė “doubleheader” su savo MLS kolegomis. Naujojo Džersio klubas “Sky Blue” atsilieka nuo kitų dalyvių, tačiau šiais metais vis dar paskelbė apie vietos įmonių partnerystę.

Kai kurie “Solo” protestai neapsiriboja patikrinimu.Siauras laukas Vakarų Niujorke tikrai nebuvo priimtas – klubų savininkai pasiūlė savo atsiprašymą, o lygos nugalėjo klubą – tačiau “Solo” klaidingai tvirtina, kad “nėra viešbučių standartų”, ir sakydamas, kad lygos nesilaiko “FIFA” taisyklių apie “apeliacijos struktūrą dėl sustabdymo, blogų skambučių ir tt” arba “minimalius lauko matmenis”. Žaidimo įstatymai numato, kad žaidimas gali būti žaidžiamas lauke 100 jardų, esant 50 pėdų, kaip neįmanoma, kaip tai, atrodo, įsivaizduoja.

“PRO”, organizacija, kuri prižiūri teisėjus JAV pro lygose, taip pat ginčijo teiginį, kad teisėjas sutiko pakartotinai žaisti “West Niujorko” žaidime.Dar yra ir kitų skundų data – “Solo” nurodo incidentą mokant žaidimą “Washington Spirit” “Maryland SoccerPlex”, nors “Solo” Sietlo komanda dar šiemet aplankė Vašingtoną.

“PRO” taip pat yra organizacija, 2014 NWSL operacijų vadovas internete, dokumentas, kuriame išsamiai aptariami kiekvieno žaidimo pareigūnų gabenimo bitai, reikalaujantys, kad komandos turi išsamų avarijos reagavimo planą žemės drebėjimo atveju, ir kad lankomose spintelėse turi būti kavos, arbatos, kremas ir cukrus.Lyga atsisakė dalintis atnaujinta šio vadovo versija, kuri apima viešbučio standartus.)

Tačiau “Lalas” neklysta “Solo” ir kitiems, kad kalbėtumėte.

“Aš neturiu problemų su Viltimi ar kam nors kitais, kovojančiais už sąlygų gerinimą “, – sakė Lalas. “Tai taip pat ir dalykai. Jei neprašysite, nieko nebus padaryta. Kartais jūs turite būti squeaky ratas apie tai. “

MLS kovojo amžiaus pabaigoje ir beveik sulankstyti po šešių sezonų. Netgi po to žaidėjai varžėsi sunkiais laikais, o vartininkas Troy Perkinsas buvo pavadintas “All-Star” komanda, tuo pačiu išlaikydamas antrą vietą hipotekos pramonėje. Dabar žaidėjai gauna tinkamus pinigus, jei ne visada atlyginimas konkuruoja su stipriu Europos ir Meksikos klubuose.Istorija yra “stiklinės” automobilių stovėjimo aikštelės treniruotės.

“Tai buvo mažiau nei idealus”, – sakė Lalas. “Jie tai žinojo, visi tai žinojo. Dabar dauguma komandų turi savo mokymo priemones. Bet mes pradėjome nuo nulio. Treneriai tai žinojo, GM žinojo. Kai jie galėjo patobulinti, jie tai padarė. “

Ar NWSL atlieka šį naujovinimą, gali priklausyti nuo to, ar žaidėjai ir lygos savininkai gali rasti bendrą pagrindą tarp visų kitų moterų futbolo neramumų. / p>

Rate this post