„Dundalk“ Stephen Kenny laimėjo draugus ir trofėjus su airių trasais

Tačiau tai ne tik rezultatai, kurie paskatino Kenny pagirti, o tai yra stilius, kuriuo jie buvo pasiektas.Dundalko ne visą darbo dieną dirbantys asmenys, pasiruošę padaryti Čempionų lygos istoriją | Alan Smith Skaityti daugiau

Tą pačią naktį, kai Feyenoord praėjusį mėnesį nugalėjo „Manchester United“, „Dundalk“ nukreipė į AZ Alkmaarą su 10 vyrų, o olandų komandos vadovas Johnas van den Brom pripažino, kad „Dundalk“ buvo „geresni už mus su jų trumpais deriniais “.Mes norime įgūdžių įveikti bet kokį kitą dalyką. “

Staiga tapo aktualus gerbėjams ir žiniasklaidai, kad palygintų ir kontrastuotų kiekvieną Airijos Respubliką su Kenny’s Dundalk. Bet Kenny yra pernelyg protingas ir pagarbus, kad pridėtų savo balsą į pasiūlymus, kad nacionalinė komanda būtų geresnė savo rankose.

„Martin O’Neill yra įkvepiantis airių vadybininkas“, – sako jis. „Jis yra simbolinis paveikslas, kažkas, kas laimėjo du Europos taurės kaip žaidėjas ir tada grįžo atgal ir valdo žemiausiu lygiu su„ Wycombe “. Jis turi didelę kilmę ir ką tik pasirašė naują sutartį ir jis ten bus ilgai.

„Aš, aš vis dar mokau. Kiekvieną dieną aš tikiuosi geriau.Septyni jaunuolių, kuriuos jis pasirašė, tapo vyresniais tarptautiniais, įskaitant Niall McGinn ir James McClean.

Jo darbas dėl Uefa Pro licencijos, kurį jis buvo apdovanotas 2011 m. “. Dundalk savininkai žinojo, ką jie darė, kai prieš ketverius metus jam kreipėsi į didžiausią poreikį.

Laimėjo šį sezoną tokiomis komandomis kaip „Bate Borisov“ ir „Maccabi Tel Aviv“. tai dažnai ignoruoja net Airijos futbolo gerbėjai. „Mes konkuruojame su Anglijos„ Premier League “, taip pat ir gelų žaidimais bei regbiu, kurie visi čia turi didelę reikšmę“, – sako Kenny.

„Dvigubo dvigubo eiga pati savaime neliks platesnio visuomenė taip, kaip tikitės, bet Europos patirtis ją padidina.Dabar visi mus įsišaknina, net ir iš skirtingų sporto kodų. Žmonės nuolat sako: „Mes mėgaujame žaisti, ir mes gauname laiškus ir elektroninius laiškus iš mokyklos trenerių visoje Airijoje.“

Nors kiti treniruoja savo tinkamumą netgi didesniems vaidmenims, Kenny sutelkia dėmesį į užduotį tai tapo sunkiau dėl to, kad buvo neveiksmingas. Šį sezoną „Dundalk“ sėkmės šuolis yra „pileup“, kuris išplečia komandos žaidimą, kuriame yra keletas žaidėjų, kurie sujungia futbolą su dienos darbais. , 3-0 – Sligo Rovers. Tai palieka jiems vieną tašką virš Cork City stalo viršuje su šešiais lygos žaidimais, kurie vyksta – ir jie antradienį vykdo „Cork“.Šis lūžis yra pirmasis iš devynių žaidimų per 27 dienas, įskaitant „Europa League“ dvigubą antraštę prieš Zenit Sankt Peterburgą. Trukmė praėjus trims dienoms po jų paskyrimo Rusijoje baigiama FAI taurės finalu (taip pat prieš Corką).Jų paskutiniai du „Europa League“ grupiniai žaidimai yra tokie, kokie paprastai būtų sezono metu airių klubams.

„Akivaizdu, kad tai yra sudėtingas laikas mums ir mes turime kuo labiau pailsėti tarp žaidimų, tačiau tai buvo iki šiol yra puiki patirtis “, – sako Kenny. „Ir mes tikimės išeiti iš grupės ir pratęsti mūsų sezoną į vasarį.“

Kenny nesutinka su pasiūlymais, kad yra dar vienas potencialas, nukreiptas į savo komandos europinę veiklą: kad pinigai, kuriuos klubas gavo ji – iki 6 mln. svarų sterlingų daugiau nei šešis kartus Dundalk metinis biudžetas – iškraipys konkurenciją Airijos lygoje ir leis jiems dominuoti artimiausioje ateityje.

„Tai lengva pasakyti, bet aš nemanau, kad tai yra tiksli “, – sako Kenny, kurio komanda turi savo namus Europos žaidimus Dubline, nes jų žemė,„ Oriel Park “yra ramshackle. „Mūsų įrenginiai yra prasti, mažiausiai sakydami, kad galėčiau įsivaizduoti, kad didžioji dauguma [pinigų] yra skirta įrenginiams“, – sako Kenny. „Taip pat gerėja keletas kitų komandų.Korkas stumia mus visais šiais metais. Pavadinimas yra labai subalansuotas. “Nepriklausomai nuo to, kas vyksta antradienį ir per ateinančias kelias savaites, Kenny parodė, kad jis yra vadybininkas, vertinantis akis.

Rate this post