Betfair

betfair logo Bendrovė Betfair Limited buvo įsteigta 1999 m. Didžiojoje Britanijoje, po metų pradėjo veikti internete lažybų birža. Būtent tuo ilgus metus ji skyrėsi nuo visų kitų lažybų teikėjų, nes konkrečius tipus ir kursus nustatinėjo patys žaidėjai. Bendrovė Betfair taip tapo vieninteliu tarpininku, kuris nuo kiekvieno laimėjimo atskaičiavo 2 – 5 proc. Didžiausia lažybų birža pasaulyje, kuria be abejonės Betfair yra, siūlo ištiesų daug įdomių galimybių ir mažiau patyrusiems lošėjams.

Klientai turi turėti omenyje, kad lošimų ir disciplinų apimtis priklauso nuo kitų žaidėjų pasiūlymų, privalumu yra nuosavų lažybų paskelbimas. Kita vertus, kai kurių klientų ilgus metus teikiami prašymai privertė bendrovę 2012 m. atidaryti nepriklausomą online klasikinio tipo lažybų teikėją. Su šiuo žingsniu atsidarė vartai lošėjams, kurie neturi pakankamai patirties arba nepasitiki lažybomis biržoje. Klientas gali laisvai perjungti tarp biržos ir teikėjo. Geros prielaidos atveju šis faktas yra dideliu pliusu.

BETFAIR – didžiausia online lažybų teikėja – premija €30 »
Tikriausiai Jus nenustebins, kad lažybų birža ir klasikinis lažybų teikėjas Betfair siūlo didelį kiekį sporto akcijų. Tačiau reikia turėti omenyje, kad žemesnio lygio žaidimai arba mažiau populiarūs sportai neprivalo turėti pakankamai prieinamų tipų, todėl juos kuria patys klientai.Taigi, niekam nedraudžiama kurti savo įvykius. Lošėjas nustato kursą ir sumą, ir pasiūlo tai kitiems. Jeigu kas nors iš varžovų reaguoja ir priima lažybas, galutinis rezultatas nusprendžia apie tai, kas gaus finansinį prizą konkrečiu kursu.

Kaip jau buvo kalbėta, reikia nepamiršti atskaičiuoti mokesčius bendrovei, tačiau tie keli procentai yra nedaug. Kasdien sporto sąraše būna vidutiniškai 30 galimybių, tarp kurių galime paminėti futbolą, tenisą, ledo ritulį, rankinį, tinklinį, krepšinį, beisbolą, amerikietišką futbolą, ragbį, formulę 1 ir kitus, pvz. motosportą, boksą, kovos sportus, bandy, florbalą, futsalą, vandensvydį, smiginį, snooker, stalo tenisą, badmintoną, kriketą, šachmatus, olimpinius sportus, slidinėjimą, šokimus ir bėgimą su slidėmis, biatloną, o taip pat ir lažybas. Viso biržoje galima rasti 250 lygos žaidimų.

Su technine pagalba galite susisiekti per el. paštą (support@betfair.com) arba telefonu. Kartu su svetainės lietuviška versija buvo užbaigta ir lietuviška klientų paramos eksploatacija. Būtina taip pat paminėti, kad Betfair klientų parama nėra pati greičiausia, todėl į Jūsų paklausimus raštu laukite atsakymo keleta dienų. Tačiau, lažybų birža Betfair teikia išsamią pagalbą (lietuvių kalba), kur Jūs galite rasti beveik viską, ko reikia. Serveryje Youtube yra dispozicijoje visa serija vaizdo įrašų su instrukcijomis, galite žiūrėti ir Betfair blogą arba forumą.

Betfair
5 (100%) 4 votes